طراحی سایت
جمعه 29 جدی 1396.
امروز
الجمعة 3 جماد أول 1439.
برابر با
Jan 19 2018.
و

فصلنامه روزگار

ورود به سایت

محمد اشرف غنی رییس جمهور کشور هشدار می دهد که برای بخش اکمالات نظامی اصلاحات می خواهم و اگر اصلاحات وارد نشود این بخش را برای سکتور خصوصی واگذار می کنم.

آقای غنی می گوید تمامی کسانی که برای اکمالات نظامی مهمات و مواد لازمه را می رساند تا پایان زمستان امسال وقت دارند که این مشکل را برطرف کند و اگر در این زمینه کوتاهی کنند با واکنش او مواجه خواهند شد.
پیش از این نیروهای امنیتی و دفاعی کشور از رسیدن مهمات و مواد خوراکی در میدان های جنگ شکایت کرده و گفته بودند که مهمات در وقت و زمانش به آنان نمی رسد.
نیروهای امنیتی همزمان گفته بودند که اگر مهمات و مواد جنگی به سر وقتش برای آنان برسد هیچگاهی مناطقی سقوط و نیروهای امنیتی عقب نشینی نمی کند.
در همین حال محمد اشرف غنی می گوید که گفته های او در مورد اصلاحات برای بخش اکمالاتی جدی است، خواهش نیست بلکه این یک هدایت و امر است که باید عملی شود.
رییس جمهور کشور هشدار می دهد که اگر کسی این را عملی نکند من تغییرات می خواهم و نظام باید واضح اصلاح شود.
افزایش تلفات نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در میدان های جنگ از مسایل دیگری است که رییس جمهور را نگران کرده و می گوید که نهاد های امنیتی در این زمینه باید طرح جدیدی را به وجود بیاورد.
شماری از کار شناسان اما می گویند که در نهاد های امنیتی از تیل گرفته تا مهمات و خوراکه باب نیروهای امنیتی فساد وجود دارد.
کار شناسان بر این باور هستند که مدیریت، پلان گزاری ها و برنامه ریزی ها در نهاد های امنیتی تغییر کند و افراد صادق برای سمت های مهم گماشته شوند.
محمد اشرف غنی اما می گوید که نهاد های امنیتی تا چهار ماه دیگر فرصت دارد تا مشکلات را از سر راه بردارند و بر سر وقت و زمانش به نیروهای امنیتی در میدان های جنگ مهمات برسد و در غیر این صورت او خود تصمیم دیگر خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید